Search: kruh
100 results
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- KRUH ŠKORAVADA 700g MLINARlowest at Ribola €2.12€3.03/kg
- Moj kruh Baguette bijeli kruhlowest at Lidl €0.79€3.04/kg
- Kruh Zagrebački 500 glowest at Trgocentar €1.53€3.06/kg
- MLINAR KRUH PRIMOŠT PAK 650g MLINARlowest at Konzum €1.99€3.06/kg
- MLINAR KRUH FINI DOMAĆI PAK 700g MLINARlowest at Konzum €2.15€3.07/kg
- TKZ KRUH RAŽENO MIJEŠ PAK 400g TKZlowest at Spar €1.25€3.12/kg
- KLARA KRUH FINI DOMAĆI 700g KLARAlowest at Plodine €2.19€3.13/kg
- KRUH MEDITERAN 500 G PAK.lowest at Kaufland €1.59€3.18/kg
- PLODINE KRUH MEDITERAN REZANI PAKIRANI 500 Glowest at Tommy €1.59€3.18/kg
- MLINAR KRUH KUK MIJEŠANI 500g MLINARlowest at Djelo Vodice €1.64€3.28/kg
- KRUH ALPSKI MALI 500 glowest at Stridon €1.66€3.32/kg
- KLARA KRUH KLARA RUSTIKA 500G KLARAlowest at Trgocentar €1.66€3.32/kg
- KRUH GRAHAM 400Glowest at Djelo Vodice €1.35€3.38/kg
- MLINAR KRUH PRIMORSKI 500g PAK MLINARlowest at Djelo Vodice €1.69€3.38/kg
- KRUH BANANA PAKIRANI 500 glowest at Spar €1.72€3.44/kg
- BRIOŠ KRUH CVIJET PAK 500g BRIOŠlowest at Spar €1.72€3.44/kg
- PLODINE KRUH BOBULI PAK. 550 G.lowest at Tommy €1.89€3.44/kg
- MLINAR KRUH KALNIČKI PAK 600g MLINARlowest at Konzum €2.09€3.48/kg
- MESTEMACHER KRUH TRAJNI SA SUNCOKRETOM 500 Glowest at Tommy promotion €1.75€3.50/kg
- BRIONKA KRUH GORICIJAN 600g PAK BRIONKAlowest at Plodine €2.11€3.52/kg
How results are ordered
Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.