Search: sir
100 results
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- SIR ABC 50glowest at Stridon €0.66€13.20/kg
- MLINAR ŠTRUDEL SIR 135 g MLINARlowest at Djelo Vodice €1.15€8.52/kg
- DALMATINSKI SIREVI SIR SVJEŽI 250 g ČAŠAlowest at Tommy promotion €1.49€5.96/kg
- PAŠKA SIRANA SIR PAPRENJ.200 g PAŠKAlowest at Kaufland €1.79€8.95/kg
- SIRELA SIR DIMSI SLICE 150 g DUKATlowest at Tommy €2.25€15.00/kg
- SIR EDAMAC 150 g VINDIJAlowest at Stridon €2.39€15.93/kg
- DUKAT SIR PRESIDENT RIBANAC 100G -15/1-lowest at Stridon €2.39€23.90/kg
- Z BREGOV SIR POLUTV TILZIT MAP 150G VINDIJAlowest at Stridon €2.39€15.93/kg
- VINDIJA SIREVI SIR VARAŽDINEC MAP 150 g VINDIJAlowest at Stridon €2.39€15.93/kg
- BUCO SIR PLANIN.120 glowest at Studenac €2.49€20.75/kg
- DALMATINSKI SIREVI SIR SVJEŽI 500 g PVClowest at Tommy €2.49€4.98/kg
- SIR BOVIDUR 200g VINDIJAlowest at Stridon €2.65€13.25/kg
- DALMATINSKI SIREVI SIR SVJ.SKUTA KRAVLJA 250 glowest at Ribola €2.78€11.12/kg
- PRESIDENT SIR TVRDI RIBANAC 3X40 g PROMO DUKATlowest at Ribola €3.39€28.25/kg
- ZANETTI SIR GRAN SPICO 200 glowest at Jadranka €3.39€16.95/kg
- PASKA SIRANA SIR MISTER TRUFFLE BOKUNIC 100 Glowest at Plodine promotion €3.59€35.90/kg
- DUKAT SIR PRESIDENT TRAPIST 250G KORA -8/1-lowest at Stridon €3.71€14.84/kg
- GLIGORA SIR S MEDITERANSKIM BILJEM 125 g VAC GLIGORAlowest at Jadranka €3.79€30.32/kg
- DALMATINSKI SIREVI SIR SVJEŽI 1000 g KANTICAlowest at KTC €3.79€3.79/kg
- SIRANA GLIGORA SIR TEZACKI 190 G SIRANA GLIGORAlowest at Stridon €3.99€21.00/kg
How results are ordered
Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.