Search: jogurt

100 results

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

  1. DUKAT JOGURT VOĆ MIX 150g DUKATlowest at Kaufland €0.21€1.40/kg
  2. OSTALO MUESLI BAR JOGURT- VIŠNJA 30 glowest at Studenac €0.29
  3. LAND JOGURT KOKOS 150glowest at Eurospin €0.37€2.47/kg
  4. LAND JOGURT VANILIJA 150glowest at Eurospin €0.37€2.47/kg
  5. LAND JOGURT KOKOS 150glowest at Eurospin €0.37€2.47/kg
  6. TOJETO JOGURT ČVRSTI 3,2% 180 g TOJETOlowest at NTL €0.39€2.17/kg
  7. OSTALO MUESLI BAR JOGURT- JAGODA 30 glowest at Jadranka €0.43€14.33/kg
  8. VINDIJA D.O.O. JOGURT ČVRSTI 3,2 % mm 180 g VINDIJAlowest at Boso €0.44€2.44/kg
  9. VINDIJA D.O.O. JOGURT 2,8 % mm 180 g VINDIJAlowest at Boso €0.44€2.44/kg
  10. VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI MIX Z BREGOV 150 g VINDIJAlowest at Djelo Vodice €0.45€3.00/kg
  11. VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI JAGODA ŠUMSKO VOĆE Z BREGOV 150 g VINDIJAlowest at Djelo Vodice €0.45€3.00/kg
  12. VINDIJA-Z'BREGOV JOGURT BEZ LAKTOZE TTOP 200 G VINDIJAlowest at Djelo Vodice €0.49€2.45/kg
  13. Z BREGOV JOGURT VOĆNI 150 g JAGODA Z BREGOVlowest at Stridon €0.49€3.27/kg
  14. DUKAT JOGURT VOĆNI MIX 125 g DUKATINlowest at Stridon €0.53€4.24/kg
  15. Z BREGOV JOGURT VOĆNI DRINK 150 g MIX Z BREGOVlowest at Jadranka promotion €0.55€3.67/kg
  16. DEVELEY DRESSING JOGURT 75ml VREĆ DEVELEYlowest at Studenac promotion €0.55
  17. VINDIJA D.O.O. JOGURT ZBREGOV EUFORIJA VANILIJA MIX 150 g VINDIJAlowest at Ribola €0.58€3.87/kg
  18. STANIĆ D.O.O. JOGURT JOGOBELLA CLASSIC MIX 150 g ZOTTlowest at Stanic €0.59€3.93/kg
  19. Vindija JOGURT PROB.FORTIA NATUR 150 glowest at Ribola €0.66€4.40/kg
  20. DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV JOGURT NATUR DUKATOS 150 g DUKATlowest at Stridon €0.68€4.53/kg
How results are ordered

Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.