DEO ROLL ON NIVEA DERM.M 50 ml
€3.99
€79.80/l · in 5 chains
at Spar
Average
€5.52 5 chains
Highest
€7.35 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €3.99€79.80/l
- Vrutak €4.39€87.80/l
- Konzum €5.00€100.00/l
- Plodine €6.89€137.80/l
- Studenac €7.35€147.00/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09005800357768. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€3.99 (-20%)
Source: Spar price list, store 87049, 3 Oct 2026 (kastel sucurac dr. franje tudmana 344)
- Vrutak
-
€4.39 (-30%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Konzum
-
€5.00 (-23%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
€6.89
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
€7.35
Source: Studenac price list, store T100, 3 Oct 2026 (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NIVEA NIVEA ROLL-ON 50 ML DERMA CONTROL RESTOR SENSITIVE SKINlowest at Kaufland promotion €2.85€57.00/l
- NIVEA ROLL ON NIVEA M DERMA CON CLIN 50 mllowest at Kaufland promotion €3.19€63.80/l
- NIVEA NIVEA ROLL-ON 50 ML DERMA CONTROL DEFEND EXTRA COMFORTlowest at Kaufland promotion €2.85€57.00/l
- NIVEA ROLL ON NIVEA Ž DERM CON CLIN 50 mllowest at Kaufland promotion €3.19€63.80/l
- Nivea DEO ROLL ON NIVEA DERMA M50 mllowest at Kaufland promotion €2.85€57.00/l
- Nivea Nivea Deo roll on Derma Dry Cont.50 mllowest at Kaufland promotion €3.19€63.80/l