DEO ROLL ON NIVEA DERM.M 50 ml
3,99 €
79,80 €/l · u 5 lanaca
u Sparu
Prosječna
5,52 € 5 lanaca
Najviša
7,35 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 3,99 €79,80 €/l
- Vrutak 4,39 €87,80 €/l
- Konzum 5,00 €100,00 €/l
- Plodine 6,89 €137,80 €/l
- Studenac 7,35 €147,00 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09005800357768. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,99 € (-20%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87049, 3.10.2026. (kastel sucurac dr. franje tudmana 344)
- Vrutak
-
4,39 € (-30%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
5,00 € (-23%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
6,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
7,35 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA NIVEA ROLL-ON 50 ML DERMA CONTROL RESTOR SENSITIVE SKINnajniže u Kauflandu akcija 2,85 €57,00 €/l
- NIVEA ROLL ON NIVEA M DERMA CON CLIN 50 mlnajniže u Kauflandu akcija 3,19 €63,80 €/l
- NIVEA NIVEA ROLL-ON 50 ML DERMA CONTROL DEFEND EXTRA COMFORTnajniže u Kauflandu akcija 2,85 €57,00 €/l
- NIVEA ROLL ON NIVEA Ž DERM CON CLIN 50 mlnajniže u Kauflandu akcija 3,19 €63,80 €/l
- Nivea DEO ROLL ON NIVEA DERMA M50 mlnajniže u Kauflandu akcija 2,85 €57,00 €/l
- Nivea Nivea Deo roll on Derma Dry Cont.50 mlnajniže u Kauflandu akcija 3,19 €63,80 €/l