KREMA ATRIX 100 ml BEI
€3.27
€32.70/l · in 2 chains
at Trgocentar
Average
€3.78 2 chains
Highest
€4.29 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
The deal is real. €3.27 is below the 30-day low (€4.09). See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 15 Aug to 3 Oct
By chain
- Trgocentarpromotion €3.27€32.70/l
- Trgovina Krk €4.29€42.90/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09005800226248. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgocentar
-
€3.27; below this store's lowest price in the 30 days before the promotion (€4.09 on 1 Oct) (+3%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
€4.29
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ALCA ZAGREB D.O.O KREMA ATRIX 150 mllowest at Stridon €2.43€16.20/l
- ATRIX ATRIX SOFT KREMA NJEŽNA 100ML TUBAlowest at Stridon €2.02€20.20/l
- ATRIX KREMA ZA RUKE ATRIX 150ML 0047lowest at KTC €3.29€21.93/l
- ATRIX ATRIX KREMA ZA INTENZIV.ZASTITU 100 MLlowest at KTC €2.79€27.90/l
- BEIERSDORF KREMA ATRIX 100ML SOFTlowest at Studenac €3.65€36.50/l
- ATRIX KREMA ZA RUKE ATRIX ALOE V 100MLlowest at KTC €2.79€27.90/l