KREMA ATRIX 100 ml BEI
3,27 €
32,70 €/l · u 2 lanca
u Trgocentru
Prosječna
3,78 € 2 lanca
Najviša
4,29 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,27 € je ispod 30-dnevnog minimuma (4,09 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentarakcija 3,27 €32,70 €/l
- Trgovina Krk 4,29 €42,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09005800226248. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
3,27 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (4,09 €, 1.10.) (+3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
4,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALCA ZAGREB D.O.O KREMA ATRIX 150 mlnajniže u Stridonu 2,43 €16,20 €/l
- ATRIX ATRIX SOFT KREMA NJEŽNA 100ML TUBAnajniže u Stridonu 2,02 €20,20 €/l
- ATRIX KREMA ZA RUKE ATRIX 150ML 0047najniže u KTC-u 3,29 €21,93 €/l
- ATRIX ATRIX KREMA ZA INTENZIV.ZASTITU 100 MLnajniže u KTC-u 2,79 €27,90 €/l
- BEIERSDORF KREMA ATRIX 100ML SOFTnajniže u Studencu 3,65 €36,50 €/l
- ATRIX KREMA ZA RUKE ATRIX ALOE V 100MLnajniže u KTC-u 2,79 €27,90 €/l