ŠAMPON 2x400 mL GLISS OIL NUT.
€6.99
€8.74/l · in 2 chains
at Konzum
Average
€6.99 2 chains
Highest
€6.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €6.99€8.74/l
- Tommy €6.99€8.74/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09000101782806. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€6.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0200, 3 Oct 2026 (INDUSTRIJSKA ULICA 1A, ZAPREŠIĆ)
- Tommy
-
€6.99
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GLISS ŠAMPON GLISS OIL NUTRITIVE 400mllowest at Studenac promotion €3.00€7.50/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O ŠAMP.GLISS 250 ML OIL NUTRITIVElowest at Studenac promotion €2.50€10.00/l
- GLISS GLISS PROMO SHP400+REG200 OIL NUTR.*lowest at Konzum €5.00€12.50/l
- GLISS PP OIL NUTRITI VE ŠAM.+REG.lowest at Studenac promotion €5.00
- GLISS ŠAMPON 250 ml GLISS OIL NUTR. DUOPACKlowest at Tommy €8.49€33.96/l
- GLISS GLISS ŠAMPON OIL NUTRITIVE 2X250 ml duopack INSAKOlowest at Stridon €6.50€26.00/l
Same price at every chain. What is this?