OMEKŠIVAČ 2x1,364 L SILAN MAGN
€4.99
€1.83/l · in 4 chains
at Plodine
Average
€7.24 4 chains
Highest
€9.99 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €4.99€1.83/l
- Konzum €5.99€2.20/l
- Tommy €7.99€2.93/l
- KTC €9.99€3.67/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09000101597158. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€4.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
€5.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0013, 3 Oct 2026 (VIRSKI PUT 136, VIR)
- Tommy
-
€7.99 (-11%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
€9.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SILAN SILAN 2.772 L MAGNOLIA 126 PR.lowest at Studenac promotion €2.00€0.72/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O OMEKŠIVAČ AROMATHERAPY MAGNOLIA 770 ml 35 PRANJA SILANlowest at Konzum €1.00€1.30/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE AROMATHERAPY MAGNOLIA 1364 ml 62 PRANJA SILANlowest at Gavranović €2.69
- SILAN OM SILAN MAGNOLIA 1.1Llowest at Studenac promotion €0.90€0.82/l
- OMEKŠIVAČ SILAN MAGIC MAGNOLIA 2850mllowest at Djelo Vodice €6.90€2.42/l
- SILAN 2x1,364 l MAGN OLIAlowest at Trgovina Krk €6.99€2.56/l