OMEKŠIVAČ 2x1,364 L SILAN MAGN
4,99 €
1,83 €/l · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
7,24 € 4 lanca
Najviša
9,99 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 4,99 €1,83 €/l
- Konzum 5,99 €2,19 €/l
- Tommy 7,99 €2,93 €/l
- KTC 9,99 €3,67 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101597158. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0013, 3.10.2026. (VIRSKI PUT 136, VIR)
- Tommy
-
7,99 € (-11%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
9,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SILAN SILAN 2.772 L MAGNOLIA 126 PR.najniže u Studencu akcija 2,00 €0,72 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O OMEKŠIVAČ AROMATHERAPY MAGNOLIA 770 ml 35 PRANJA SILANnajniže u Konzumu 1,00 €1,30 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE AROMATHERAPY MAGNOLIA 1364 ml 62 PRANJA SILANnajniže u lancu Gavranović 2,69 €
- SILAN OM SILAN MAGNOLIA 1.1Lnajniže u Studencu akcija 0,90 €0,82 €/l
- OMEKŠIVAČ SILAN MAGIC MAGNOLIA 2850mlnajniže u lancu Djelo Vodice 6,90 €2,42 €/l
- SILAN 2x1,364 l MAGN OLIAnajniže u lancu Trgovina Krk 6,99 €2,56 €/l