PERSIL 2,52 kg LAVEN DER 42PR
Lowest today
€17.49
€6.94/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €17.49€6.94/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €17.49 (3 Oct)
€17.49
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 09000101575064
- Ribola
-
€17.49
Source: Ribola price list, store 009, 3 Oct 2026 (Alojzija Stepinca 10 Kastel Luksic)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PERSIL 5,85 kg LAVAN DER 90WLlowest at Ribola €14.60€2.50/kg
- PERSIL 1,02 kg LAVEN DERlowest at Gavranović €5.19€5.09/kg
- PERSIL GEL 3 l LAVAN DER COLOR 60WLlowest at Tommy promotion €5.25€1.75/l
- PERSIL 2,93 kg LAVEN DER 45 PRlowest at Trgovina Krk €12.49€4.27/kg
- PERSIL 5,53 kg LAVAN DER 85 WLlowest at Tommy promotion €5.99€1.08/kg