PERSIL 5,85 kg LAVAN DER 90WL
€14.60
€2.50/kg · in 2 chains
at Ribola
Average
€17.92 2 chains
Highest
€21.23 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €14.60€2.50/kg
- Djelo Vodice €21.23
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09000101365382. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€14.60 (+0%)
Source: Ribola price list, store 020, 3 Oct 2026 (Kralja Zvonimira 103 Solin)
- Djelo Vodice
-
€21.23 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PERSIL GEL 5 l LAVAN DER COLOR 100WLlowest at Ribola €21.70€4.34/l
- PERSIL GEL 3 l LAVAN DER COLOR 60WLlowest at Tommy promotion €5.25€1.75/l
- PERSIL 1,02 kg LAVEN DERlowest at Gavranović €5.19€5.09/kg
- PERSIL 5,53 kg LAVAN DER 85 WLlowest at Tommy promotion €5.99€1.08/kg
- PERSIL 2,93 kg LAVEN DER 45 PRlowest at Trgovina Krk €12.49€4.27/kg