JACOBS CAPP MILKA 15,8g (16)
€0.59
€37.34/kg · in 13 chains
at Stridon
Average
€0.68 13 chains
Highest
€0.79 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €0.59€37.34/kg
- Vrutak €0.61€38.61/kg
- Gavranović €0.63€39.87/kg
- Jadranka €0.65€41.14/kg
- NTL €0.66€41.77/kg
- KTC €0.69€34.50/kg
- Plodine €0.69€43.67/kg
- Ribola €0.69€41.82/kg
- Studenac €0.69€43.67/kg
- Tommy €0.69€43.67/kg
- Djelo Vodice €0.71€44.94/kg
- Trgovina Krk €0.75€47.47/kg
- Spar €0.79€50.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08711000680179. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€0.59 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.24, 3 Oct 2026 (Ulica slobode 3, Ivanić Grad)
- Vrutak
-
€0.61
Source: Vrutak price list, store 200, 3 Oct 2026 (rabarova1a)
- Gavranović
-
€0.63
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Jadranka
-
€0.65 (+18%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- NTL
-
€0.66
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- KTC
-
€0.69
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
€0.69
Source: Plodine price list, store 003, 3 Oct 2026 (RUZICEVA 29, RIJEKA)
- Ribola
-
€0.69 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
€0.69
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€0.69 (+17%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
€0.71 (+20%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
€0.75
Source: Trgovina Krk price list, store 111045, 3 Oct 2026 (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Spar
-
€0.79 (+22%)
Source: Spar price list, store 87002, 3 Oct 2026 (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JACOBS CAPP MILKA CHOCO 8/1 126.4 g JACOBSlowest at Stridon €2.65€167.72/kg
- JACOBS CAPP.144g MIL KAlowest at Djelo Vodice €3.42€23.75/kg
- JACOBS CAPPUCCINO MILKA 2*126,4 g JAClowest at Tommy promotion €5.49€21.72/kg
- JACOBS CAPP MILKA HAZELNUT 8/1 132 g JACOBSlowest at Konzum promotion €2.99€23.00/kg
- JACOBS CAPP.HAZ.MILK.16,5 g JACOBSlowest at Vrutak €0.61€36.97/kg
- JACOBS **JACOBS CAP. MILKA SPECIAL (8x18 g) 144 g (10)lowest at Stridon €2.65€18.40/kg