JACOBS CAPP MILKA 15,8g (16)
0,59 €
37,34 €/kg · u 13 lanaca
u Stridonu
Prosječna
0,68 € 13 lanaca
Najviša
0,79 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,59 €37,34 €/kg
- Vrutak 0,61 €38,61 €/kg
- Gavranović 0,63 €39,87 €/kg
- Jadranka 0,65 €41,14 €/kg
- NTL 0,66 €41,77 €/kg
- KTC 0,69 €34,50 €/kg
- Plodine 0,69 €43,67 €/kg
- Ribola 0,69 €41,82 €/kg
- Studenac 0,69 €43,67 €/kg
- Tommy 0,69 €43,67 €/kg
- Djelo Vodice 0,71 €44,94 €/kg
- Trgovina Krk 0,75 €47,47 €/kg
- Spar 0,79 €50,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08711000680179. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.24, 3.10.2026. (Ulica slobode 3, Ivanić Grad)
- Vrutak
-
0,61 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 200, 3.10.2026. (rabarova1a)
- Gavranović
-
0,63 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Jadranka
-
0,65 € (+18%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- NTL
-
0,66 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- KTC
-
0,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
0,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 003, 3.10.2026. (RUZICEVA 29, RIJEKA)
- Ribola
-
0,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
0,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
0,69 € (+17%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
0,71 € (+20%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
0,75 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Spar
-
0,79 € (+22%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JACOBS CAPP MILKA CHOCO 8/1 126.4 g JACOBSnajniže u Stridonu 2,65 €167,72 €/kg
- JACOBS CAPP.144g MIL KAnajniže u lancu Djelo Vodice 3,42 €23,75 €/kg
- JACOBS CAPPUCCINO MILKA 2*126,4 g JACnajniže u Tommyju akcija 5,49 €21,72 €/kg
- JACOBS CAPP MILKA HAZELNUT 8/1 132 g JACOBSnajniže u Konzumu akcija 2,99 €23,00 €/kg
- JACOBS CAPP.HAZ.MILK.16,5 g JACOBSnajniže u lancu Vrutak 0,61 €36,97 €/kg
- JACOBS **JACOBS CAP. MILKA SPECIAL (8x18 g) 144 g (10)najniže u Stridonu 2,65 €18,40 €/kg