ČAŠA ZA VINO 6/1 200ml
€6.99
in 3 chains
at Plodine
Average
€10.09 3 chains
Highest
€11.99 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €6.99
- Stridon €11.28€9.40/l
- Gavranović €11.99€59.95/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08692952066566. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€6.99
Source: Plodine price list, store 007, 3 Oct 2026 (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Stridon
-
€11.28 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.26, 3 Oct 2026 (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Gavranović
-
€11.99
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KB ČAŠA ZA VINO 480 ml SJAJNIH 25" KB"lowest at Stridon €3.49€7.27/l
- ČAŠA ZA VINO 6X260ML OFFERTISSIMAlowest at Stridon €7.96€5.10/l
- ČAŠA SET ZA VINO 6x330 ml OFFERT.lowest at Plodine €6.49
- KB D.O.O. ČAŠA ZA VINO 360 ml NAJBOLJAlowest at Stridon €6.99€19.42/l
- K.B. GIFT ARTIKLI CASA ZA VINO KB KRALJICA MAMAlowest at Stridon €4.29€11.59/l
- ČAŠA ZA VINO S TISKOM SPREMNA ZA AKCIJU" 370 ml"lowest at Stridon €11.69€31.59/l