ČAŠA ZA VINO 6/1 200ml
6,99 €
34,95 €/l · u 3 lanca
u Plodinama
Prosječna
10,09 € 3 lanca
Najviša
11,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 6,99 €34,95 €/l
- Stridon 11,28 €9,40 €/l
- Gavranović 11,99 €59,95 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08692952066566. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
6,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Stridon
-
11,28 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Gavranović
-
11,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KB ČAŠA ZA VINO 480 ml SJAJNIH 25" KB"najniže u Stridonu 3,49 €7,27 €/l
- ČAŠA ZA VINO 6X260ML OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 7,96 €5,10 €/l
- ČAŠA SET ZA VINO 6x330 ml OFFERT.najniže u Plodinama 6,49 €19,67 €/l
- KB D.O.O. ČAŠA ZA VINO 360 ml NAJBOLJAnajniže u Stridonu 6,99 €19,42 €/l
- K.B. GIFT ARTIKLI CASA ZA VINO KB KRALJICA MAMAnajniže u Stridonu 4,29 €11,59 €/l
- ČAŠA ZA VINO S TISKOM SPREMNA ZA AKCIJU" 370 ml"najniže u Stridonu 11,69 €31,59 €/l