GEL ZA TUŠIRANJE KOKOS 400 ml
Lowest today
€1.10
€2.75/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.10€2.75/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.10 (3 Oct)
€1.10
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08692624150739. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.10 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.62, 3 Oct 2026 (Grahorova 9a, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AFRODITA GEL ZA TUŠ. 250 ml KOKOSlowest at Tommy promotion €1.39€5.56/l
- Daise Hidrat. gel za tuš. SK1lowest at Kaufland €6.39€24.11/l
- L'ANGELICA L'ANGELICA GEL 500 ML SUPREME CARE KOKOSlowest at Kaufland promotion €2.19€4.38/l
- Bevola Bev.Gel za tušir.vanilija i kokos 300mllowest at Kaufland €0.99€3.30/l
- DOVE GEL ZA TUŠ 225 ml DOVE COCONUTlowest at Tommy promotion €1.65€7.33/l
- KREMASTI GEL ZA TUŠIRANJE KOKOS&BIJELA ORHIDEJA 300MLlowest at Djelo Vodice €2.79€9.30/l