GEL ZA TUŠIRANJE KOKOS 400 ml
Najniža danas
1,10 €
2,75 €/l · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,10 €2,75 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,10 € (3.10.)
1,10 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08692624150739. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.62, 3.10.2026. (Grahorova 9a, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AFRODITA GEL ZA TUŠ. 250 ml KOKOSnajniže u Tommyju akcija 1,39 €5,56 €/l
- Daise Hidrat. gel za tuš. SK1najniže u Kauflandu 6,39 €24,11 €/l
- L'ANGELICA L'ANGELICA GEL 500 ML SUPREME CARE KOKOSnajniže u Kauflandu akcija 2,19 €4,38 €/l
- Bevola Bev.Gel za tušir.vanilija i kokos 300mlnajniže u Kauflandu 0,99 €3,30 €/l
- DOVE GEL ZA TUŠ 225 ml DOVE COCONUTnajniže u Tommyju akcija 1,65 €7,33 €/l
- KREMASTI GEL ZA TUŠIRANJE KOKOS&BIJELA ORHIDEJA 300MLnajniže u lancu Djelo Vodice 2,79 €9,30 €/l