DET.DUEL SOFT LOTUS 3 kg
Lowest today
€5.57
€1.86/kg · in 2 chains
at Stridon
Average
€7.28 2 chains
Highest
€8.99 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €5.57€1.86/kg
- Spar €8.99€3.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €5.57 (3 Oct)
€5.57
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08606013177986. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€5.57 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.26, 3 Oct 2026 (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Spar
-
€8.99 (+80%)
Source: Spar price list, store 87112, 3 Oct 2026 (split subiceva 5 7)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE SOFT LOTUS 30 PRANJA 2,7 kg DUELlowest at Stridon €5.39€2.00/kg
- Duel DET.DUEL SOFT LOTUS 7,2 KGlowest at Spar €9.99€1.39/kg
- Duel DET.DUEL SOFT LOTUS 6 kglowest at Spar €7.99€1.33/kg
- DUEL DUEL TEKUĆI DET.ZA RUB. 2,45L S.LOTUS*lowest at KTC €9.99€4.08/l