DET.DUEL SOFT LOTUS 6 kg
Lowest today
€7.99
€1.33/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €7.99€1.33/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €7.99 (2 Oct)
€7.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08606013179041. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€7.99 (-33%)
Source: Spar price list, store 8719, 3 Oct 2026 (pula rimske centurijacije 101)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE SOFT LOTUS 30 PRANJA 2,7 kg DUELlowest at Stridon €5.39€2.00/kg
- Duel DET.DUEL SOFT LOTUS 7,2 KGlowest at Spar €9.99€1.39/kg
- DUEL DUEL COMPACT SOFT LOTUS 3 kg BEOHEMIJA (6)lowest at Stridon €5.57€1.86/kg
- DUEL DUEL TEKUĆI DET.ZA RUB. 2,45L S.LOTUS*lowest at KTC €9.99€4.08/l