DET.DUEL JORGOVAN 3 kg
Lowest today
€2.05
€0.68/kg · in 2 chains
at Stridon
Average
€3.52 2 chains
Highest
€4.99 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €2.05€0.68/kg
- Spar €4.99€1.66/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.05 (3 Oct)
€2.05
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08606013176996. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€2.05 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.62, 3 Oct 2026 (Grahorova 9a, Zagreb)
- Spar
-
€4.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 87018, 3 Oct 2026 (varazdin vinka mederala 2a i 2b)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Duel DET.DUEL JORGOVAN 2,7 kglowest at Stridon €4.59€1.70/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE JORGOVAN 360 g DUELlowest at NTL €0.99€2.75/kg
- Duel DET.DUEL JORGOVAN 10 kglowest at Spar €14.99€1.50/kg
- DUEL DUEL 9kg PWD JORGOVAN*lowest at KTC €14.99€1.67/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE JORGOVAN 5,4 kg 60 PRANJA DUELlowest at NTL €6.99€1.29/kg