DET.DUEL JORGOVAN 3 kg
Najniža danas
2,05 €
0,68 €/kg · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
3,52 € 2 lanca
Najviša
4,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,05 €0,68 €/kg
- Spar 4,99 €1,66 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,05 € (3.10.)
2,05 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08606013176996. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.62, 3.10.2026. (Grahorova 9a, Zagreb)
- Spar
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87018, 3.10.2026. (varazdin vinka mederala 2a i 2b)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Duel DET.DUEL JORGOVAN 2,7 kgnajniže u Stridonu 4,59 €1,70 €/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE JORGOVAN 360 g DUELnajniže u NTL-u 0,99 €2,75 €/kg
- Duel DET.DUEL JORGOVAN 10 kgnajniže u Sparu 14,99 €1,50 €/kg
- DUEL DUEL 9kg PWD JORGOVAN*najniže u KTC-u 14,99 €1,67 €/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE JORGOVAN 5,4 kg 60 PRANJA DUELnajniže u NTL-u 6,99 €1,29 €/kg