DET.DUEL JORGOVAN 2,7 kg
4,59 €
1,70 €/kg · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
7,19 € 3 lanca
Najviša
8,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 4,59 €1,70 €/kg
- Boso 7,99 €2,96 €/kg
- Spar 8,99 €3,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08606013178921. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.81, 3.10.2026. (Stjepana Radića 72, Virovitica)
- Boso
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Spar
-
8,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE JORGOVAN 360 g DUELnajniže u NTL-u 0,99 €2,75 €/kg
- DUEL DUEL COMPACT JORGOVAN 3 kg BEOHEMIJA (6)najniže u Stridonu 2,05 €0,68 €/kg
- Duel DET.DUEL JORGOVAN 10 kgnajniže u Sparu 14,99 €1,50 €/kg
- DUEL DUEL 9kg PWD JORGOVAN*najniže u KTC-u 14,99 €1,67 €/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE JORGOVAN 5,4 kg 60 PRANJA DUELnajniže u NTL-u 6,99 €1,29 €/kg