NAPITAK GAZ. 2X1,5 L PEPSI COLA
€2.69
€0.90/l · in 3 chains
at Konzum
Average
€3.25 3 chains
Highest
€3.58 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €2.69€0.90/l
- Tommy €3.49€1.16/l
- Plodine €3.58€1.19/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08606003341861. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€2.69 (-10%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
€3.49
Source: Tommy price list, store 10108, 3 Oct 2026 (BUŠIĆEVA 8, SPLIT)
- Plodine
-
€3.58
Source: Plodine price list, store 019, 3 Oct 2026 (SKOLSKA 3, SISAK)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK PEPSI COLA 0.5L PETlowest at Spar promotion €0.89€1.78/l
- PEPSI PIĆE GAZ PEPSI COLA 1.5L PETlowest at Stridon €1.68€1.12/l
- PEPSI SOK PEPSI COLA 0.33L LIMlowest at Gavranović €0.79€2.39/l
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI BEZ ŠEĆERA 0.33 l LIMlowest at Spar promotion €0.84€2.55/l
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI 0.25L LIMlowest at Kaufland €0.85€3.40/l
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI BEZ ŠEĆERA 0.5l PETlowest at Spar promotion €0.89€1.78/l