Pepsi Piće gazirano bezalk. 0,25L LIM
€0.85
€3.40/l · in 6 chains
at Kaufland
Average
€0.86 6 chains
Highest
€0.88 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €0.85€3.40/l
- Konzum €0.85€3.40/l
- Plodine €0.85€3.40/l
- Spar €0.85€3.40/l
- Tommy €0.85€3.40/l
- Studenac €0.88€3.52/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03830065023167. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€0.85 (-3%)
Source: Kaufland price list, store 1730, 3 Oct 2026 (Zametska 44 Rijeka)
- Konzum
-
€0.85 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€0.85
Source: Plodine price list, store 016, 3 Oct 2026 (I CESMICKOG 5A, KOPRIVNICA)
- Spar
-
€0.85 (+0%)
Source: Spar price list, store 8711, 3 Oct 2026 (zagreb kolakova 14 dubrava)
- Tommy
-
€0.85 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
€0.88
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI BEZ ŠEĆERA 0.33 l LIMlowest at Spar promotion €0.84€2.55/l
- PEPSICO PEPSI ZERO LIMETA 0,33 L LIMlowest at Spar promotion €0.84€2.55/l
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI MAX LIMETA 1.5 Llowest at KTC €1.79€1.19/l
- 7 UP 7 UP Piće gazir.bezal.limu.limet1,5L PETlowest at Studenac promotion €1.40€0.93/l
Last known prices
We have no price lists from Žabac and Roto today.
- Žabac€0.79 · 30 Sep 2026
- Roto€0.83 · 2 Oct 2026