NAPITAK GAZ. 2X1,5 L PEPSI COLA
2,69 €
0,90 €/l · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
3,25 € 3 lanca
Najviša
3,58 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 2,69 €0,90 €/l
- Tommy 3,49 €1,16 €/l
- Plodine 3,58 €1,19 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08606003341861. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
2,69 € (-10%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
3,49 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10108, 3.10.2026. (BUŠIĆEVA 8, SPLIT)
- Plodine
-
3,58 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 019, 3.10.2026. (SKOLSKA 3, SISAK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK PEPSI COLA 0.5L PETnajniže u Sparu akcija 0,89 €1,78 €/l
- PEPSI PIĆE GAZ PEPSI COLA 1.5L PETnajniže u Stridonu 1,68 €1,12 €/l
- PEPSI SOK PEPSI COLA 0.33L LIMnajniže u lancu Gavranović 0,79 €2,39 €/l
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI BEZ ŠEĆERA 0.33 l LIMnajniže u Sparu akcija 0,84 €2,55 €/l
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI 0.25L LIMnajniže u Kauflandu 0,85 €3,40 €/l
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI BEZ ŠEĆERA 0.5l PETnajniže u Sparu akcija 0,89 €1,78 €/l