Dobra zob.kaša šum.voće260g
€1.79
€6.88/kg · in 9 chains
at Kaufland
Average
€2.97 9 chains
Highest
€3.50 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kauflandpromotion €1.79€6.88/kg
- Plodinepromotion €1.99€7.65/kg
- Gavranović €3.19€12.27/kg
- Vrutak €3.19€12.27/kg
- Konzum €3.25€12.50/kg
- Tommy €3.25€12.50/kg
- Ribola €3.29€12.65/kg
- Spar €3.29€12.65/kg
- Trgocentar €3.50€13.46/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08595054902247. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.79; promotion started before our records (-40%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€1.99; below this store's lowest price in the 30 days before the promotion (€2.69 on 27 Sep)
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Gavranović
-
€3.19
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Vrutak
-
€3.19 (+7%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Konzum
-
€3.25 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
€3.25 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
€3.29 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€3.29 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Trgocentar
-
€3.50 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Other sizes
- DOBRA KAŠA ZOB ŠUM VOĆE 65g DOBRAlowest at Kaufland promotion €0.53€8.15/kg
- DOBRA KAŠA ZOB ŠUM VOĆ XXL 5/1 325 g DOBRAlowest at Konzum €2.75€8.33/kg
- DOBRA ZOBENA KASA RIZINA KASA SUMSKO VOCE 50 G DOBRAlowest at Kaufland promotion €0.59€11.80/kg
- DOBRA ZOBENA KASA RIZINA KASA SUMSKO VOCE 60 G BIOPLODlowest at Vrutak €0.75€12.50/kg
- DOBRA ZOBENA KASA ZOBENE PAHULJICE SUMSKO VOCE 300 G BIOPLODlowest at Kaufland promotion €2.39€7.97/kg
- DOBRA ZOBENA KASA MUESLI SUMSKO VOCE CRUNCHY 300 G DOBRIlowest at Kaufland promotion €2.39€7.97/kg