Dobra zob.kaša šum.voće260g
1,79 €
6,88 €/kg · u 9 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
2,97 € 9 lanaca
Najviša
3,50 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 1,79 €6,88 €/kg
- Plodineakcija 1,99 €7,65 €/kg
- Gavranović 3,19 €12,27 €/kg
- Vrutak 3,19 €12,27 €/kg
- Konzum 3,25 €12,50 €/kg
- Tommy 3,25 €12,50 €/kg
- Ribola 3,29 €12,65 €/kg
- Spar 3,29 €12,65 €/kg
- Trgocentar 3,50 €13,46 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08595054902247. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,79 €; akcija je počela prije naših zapisa (-40%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (2,69 €, 27.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Gavranović
-
3,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Vrutak
-
3,19 € (+7%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
3,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
3,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Trgocentar
-
3,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- DOBRA KAŠA ZOB ŠUM VOĆE 65g DOBRAnajniže u Kauflandu akcija 0,53 €8,15 €/kg
- DOBRA KAŠA ZOB ŠUM VOĆ XXL 5/1 325 g DOBRAnajniže u Konzumu 2,75 €8,33 €/kg
- DOBRA ZOBENA KASA RIZINA KASA SUMSKO VOCE 50 G DOBRAnajniže u Kauflandu akcija 0,59 €11,80 €/kg
- DOBRA ZOBENA KASA RIZINA KASA SUMSKO VOCE 60 G BIOPLODnajniže u lancu Vrutak 0,75 €12,50 €/kg
- DOBRA ZOBENA KASA ZOBENE PAHULJICE SUMSKO VOCE 300 G BIOPLODnajniže u Kauflandu akcija 2,39 €7,97 €/kg
- DOBRA ZOBENA KASA MUESLI SUMSKO VOCE CRUNCHY 300 G DOBRInajniže u Kauflandu akcija 2,39 €7,97 €/kg