KRUH INTEGRALNI 400g
Lowest today
€0.99
€2.47/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €0.99€2.47/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €0.99 (3 Oct)
€0.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08017596053039. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€0.99 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRUH INTEGRA. MIJEŠ. PAK.400 glowest at Tommy €1.75€4.38/kg
- KRUH ÖLZ SENDVIČ INTEGR.750 glowest at Studenac €4.49€5.99/kg
- BARILLA KRUH PAN BAULETO INTEG 400g BARILLAlowest at Jadranka €1.89€4.72/kg
- NUTRIFREE KRUH B.G. INTEG.BRA.300 G NUTRIFREElowest at Konzum €3.89€12.97/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. TOST INTEGRALNI 500 g KLARAlowest at Gavranović €1.00€2.00/kg
- BARILLA MULINO BIANCO TOAST TOAST INTEGRALNI PANCARRE 315 G BARILLAlowest at Tommy €2.05€6.51/kg