Lindor Praline Milk 137g
€5.49
€40.07/kg · in 13 chains
at Kaufland
Average
€7.14 13 chains
Highest
€7.99 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €5.49€40.07/kg
- Konzum €6.99€49.93/kg
- Plodine €6.99€51.02/kg
- Ribola €6.99€51.02/kg
- Spar €6.99€51.02/kg
- Studenac €6.99€51.02/kg
- Trgocentar €6.99€51.02/kg
- Vrutak €6.99€51.02/kg
- Djelo Vodice €7.20€52.55/kg
- Trgovina Krk €7.69€56.13/kg
- Jadranka €7.79€56.86/kg
- NTL €7.79€56.86/kg
- Tommy €7.99€58.32/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08003340807751. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€5.49
Source: Kaufland price list, store 5930, 3 Oct 2026 (Jablanska ulica br 80 Zagreb)
- Konzum
-
€6.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€6.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€6.99 (+52%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€6.99 (+23%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Studenac
-
€6.99
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
€6.99 (+6%)
Source: Trgocentar price list, store P120, 3 Oct 2026 (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
- Vrutak
-
€6.99 (+75%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
€7.20 (+60%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
€7.69
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Jadranka
-
€7.79 (+26%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- NTL
-
€7.79
Source: NTL price list, store 10102, 3 Oct 2026 (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Tommy
-
€7.99 (+46%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LINDT BOMBONIJERA LINDOR CORNET MILK 200 Glowest at Plodine promotion €6.74€33.70/kg
- LINDT PRAL.COR.MILK 200 g LINDT LINDORlowest at KTC €8.99€44.95/kg
- PRALINE LINDOR MILK TRIO 37 glowest at Studenac promotion €0.90€24.32/kg
- LINDT PRALINE CORNET MILK 75 g LINDTlowest at Plodine €4.99€66.53/kg
- ORBICO N-PRALINE LINDT 200G LINDOR CORNET MILKlowest at Vrutak €6.99€34.95/kg
- LINDT PRALINE LINDOR MILK PILLAR 75 G LINDTlowest at Plodine €4.19€55.87/kg