ŠAMP. H&S 250 ml CIT.FRESH
Lowest today
€4.36
€17.44/l · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €4.36€17.44/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €4.36 (3 Oct)
€4.36
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08001841091419. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€4.36 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- H&S ŠAM.400 ml CITRUSlowest at Ribola €4.91€12.28/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S 400ml CITRUS FRlowest at Konzum promotion €3.34€8.35/l
- ORBICO D.O.O. ŠAMPON ZA KOSU CITRUS 250 ml H&Slowest at Jadranka promotion €2.79€11.16/l
- Head&Shoulders Head&Shoulders Šampon Citrus Fresh625mllowest at Kaufland €10.29€16.46/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S CITRUS 800 mllowest at Kaufland promotion €6.49€8.11/l
- Head & Shoulders Šampon SK3lowest at Spar promotion €3.99€7.98/l