ROLADA KAKAO 250g DUPIN
€1.49
€5.96/kg · in 7 chains
at Djelo Vodice
Average
€1.64 7 chains
Highest
€1.89 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.49€5.96/kg
- Gavranović €1.49€5.96/kg
- Ribolapromotion €1.50€6.00/kg
- KTC €1.55€6.20/kg
- Plodine €1.79€7.16/kg
- Vrutak €1.79€7.16/kg
- Studenac €1.89€7.56/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08001585002108. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€1.49 (-17%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
€1.49
Source: Gavranović price list, store 299, 3 Oct 2026 (Primorska 5, KARLOVAC)
- Ribola
-
€1.50; promotion started before our records (-14%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- KTC
-
€1.55
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
€1.79
Source: Plodine price list, store 054, 3 Oct 2026 (PUT PAZDIGRADA 5, SPLIT)
- Vrutak
-
€1.79
Source: Vrutak price list, store 200, 3 Oct 2026 (rabarova1a)
- Studenac
-
€1.89
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DUPIN d.o.o. VAFEL ROLICE KAKAO 150g SWINGlowest at Jadranka promotion €1.19€7.93/kg
- DUPIN d.o.o. ROLADA SWEET ROLL KAKAO 300g BALCONIlowest at Ribola promotion €1.75€5.83/kg
- BALCONI ROLINO KAKAO 222 G BALCONIlowest at Plodine promotion €1.83€8.24/kg
- DUPIN d.o.o. KOLAČ KAKAO KREMA 300g LA TRECCIAlowest at KTC €2.25€7.50/kg
- BALCONI MIX MAX 350 G 10/1 BALCONIlowest at Spar promotion €2.39€6.83/kg