ROLADA KAKAO 250g DUPIN
1,49 €
5,96 €/kg · u 7 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,64 € 7 lanaca
Najviša
1,89 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,49 €5,96 €/kg
- Gavranović 1,49 €5,96 €/kg
- Ribolaakcija 1,50 €6,00 €/kg
- KTC 1,55 €6,20 €/kg
- Plodine 1,79 €7,16 €/kg
- Vrutak 1,79 €7,16 €/kg
- Studenac 1,89 €7,56 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08001585002108. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,49 € (-17%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
1,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 299, 3.10.2026. (Primorska 5, KARLOVAC)
- Ribola
-
1,50 €; akcija je počela prije naših zapisa (-14%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- KTC
-
1,55 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
1,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 054, 3.10.2026. (PUT PAZDIGRADA 5, SPLIT)
- Vrutak
-
1,79 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 200, 3.10.2026. (rabarova1a)
- Studenac
-
1,89 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUPIN d.o.o. VAFEL ROLICE KAKAO 150g SWINGnajniže u lancu Jadranka akcija 1,19 €7,93 €/kg
- DUPIN d.o.o. ROLADA SWEET ROLL KAKAO 300g BALCONInajniže u Ribolu akcija 1,75 €5,83 €/kg
- BALCONI ROLINO KAKAO 222 G BALCONInajniže u Plodinama akcija 1,83 €8,24 €/kg
- DUPIN d.o.o. KOLAČ KAKAO KREMA 300g LA TRECCIAnajniže u KTC-u 2,25 €7,50 €/kg
- BALCONI MIX MAX 350 G 10/1 BALCONInajniže u Sparu akcija 2,39 €6,83 €/kg