Cirio Pasirana rajčica 390g
Lowest today
€1.19
€3.05/kg · in 2 chains
at Kaufland
Average
€1.19 2 chains
Highest
€1.19 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €1.19€3.05/kg
- Plodine €1.19€3.05/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €1.19 (3 Oct)
€1.19
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08001440136689
- Kaufland
-
€1.19
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€1.19
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- CIRIO PASIRANA RAJCICA 500 ML CIRIOlowest at Vrutak €0.99€1.98/kg
- CIRIO PASIRANA RAJCICA RUSTICA 680 G CIRIOlowest at Djelo Vodice €1.69€2.49/kg
- CIRIO RAJCICA PASIRANA 700 ML CIRIOlowest at Kaufland €2.19€3.13/kg
- CIRIO RAJCICA PASIRANA 3X200 G CIRIOlowest at Plodine €1.99€3.32/kg
- CIRIO RAJCICA PASIRANA BIO 700 ML CIRIOlowest at Plodine €2.10€3.00/l
Same price at every chain. What is this?