CAPP. NESCAFE CLASSIC 120 g
€2.09
€17.42/kg · in 5 chains
at Plodine
Average
€2.91 5 chains
Highest
€3.29 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €2.09€17.42/kg
- Tommy €2.79€23.25/kg
- NTL €3.09€25.75/kg
- Djelo Vodice €3.29€27.42/kg
- Studenac €3.29€27.42/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 07613287049834. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€2.09
Source: Plodine price list, store 125, 3 Oct 2026 (VELIMIRA SKORPIKA 11, ZAGREB)
- Tommy
-
€2.79 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10130, 3 Oct 2026 (BRNAZE 180, SINJ)
- NTL
-
€3.09
Source: NTL price list, store 32069, 3 Oct 2026 (Ulica Zrinskih 33, OREHOVICA)
- Djelo Vodice
-
€3.29 (+1%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
€3.29
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NES.CLASS.LATTE 120glowest at Plodine €2.09€17.42/kg
- NESTLE KAPUČ NESCA 108 glowest at Boso €4.89€45.28/kg
- NES.MOCHA CAPP. 120glowest at Plodine €2.09€17.42/kg
- Nestlé Nescafé Cappuccino sort.lowest at Tommy promotion €2.69€24.02/kg
- NESCAFE CAPPUCCINO NESCAFE 189 G NESTLElowest at Stridon €4.41€23.33/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O CAPPUCCINO 108g NESCAFElowest at Jadranka promotion €2.99€27.69/kg