KAPUČ NESCA 108 g
Lowest today
€4.89
€45.28/kg · in 2 chains
at Boso
Average
€16.05 2 chains
Highest
€27.20 at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €4.89€45.28/kg
- Metro €27.20€31.48/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €4.89 (3 Oct)
€4.89
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08445291531567. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€4.89 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Metro
-
€27.20 (+1%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NESTLE KAPUČ NESCA 189 g MEGA PACKlowest at Boso €7.89€41.75/kg
- NESTLE KAPUČ NESCA 112 g CHOCOlowest at Boso €4.89€43.66/kg
- NESTLE KAPUČ NESCA 112 g VANILLAlowest at Boso €4.89€43.66/kg
- NESTLE KAPUČ NESCA 112 g IRISHlowest at Boso €4.89€43.66/kg
- NESTLE KAPUČ NESCA 196 g VANILLA MEGAlowest at Boso €7.89€40.26/kg
- Nestlé Nescafé Cappuccino sort.lowest at Tommy promotion €2.69€24.02/kg