Thomy majoneza vrećica s čepom 730g
€1.38
€1.89/kg · in 8 chains
at Stridon
Average
€4.71 8 chains
Highest
€6.08 at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.38€1.89/kg
- Kaufland €3.29€4.51/kg
- Plodine €5.09€6.97/kg
- KTC €5.29€7.25/kg
- Ribola €5.29€7.25/kg
- Tommy €5.29€7.25/kg
- Trgocentar €5.99€8.21/kg
- Metro €6.08€8.33/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 07613035904972. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.38 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.71, 3 Oct 2026 (Križpolje 8e, Križpolje)
- Kaufland
-
€3.29 (-11%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€5.09
Source: Plodine price list, store 137, 3 Oct 2026 (LABINSKA 51A, RIJEKA)
- KTC
-
€5.29
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
€5.29 (+4%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
€5.29 (+4%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
€5.99 (+4%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Metro
-
€6.08 (+54%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- THOMY MAJONEZA VREĆICA S ČEPOM 263G THOMYlowest at Studenac promotion €2.49€9.47/kg
- NESTLE MAJONEZE MAJONEZA THOMY 380 G VRECICA S CEPOM NESTLElowest at Ribola promotion €3.09€8.13/kg
- THOMY MAJONEZA DELIGHT VREĆICA 220g THOMYlowest at Studenac promotion €2.35€10.68/kg
- Thomy UMAK ČEŠNJAK THOMY 160 glowest at Kaufland €2.29€14.31/kg
- NESTLE MAJONEZE UMAK BURGER DOYPACK THOMY 160 G NESTLElowest at Kaufland €2.29€14.31/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O. UMAK BURGER 220G DOYPACK THOMYlowest at Kaufland €3.15€14.32/kg