Thomy majoneza vrećica s čepom 730g
1,38 €
1,89 €/kg · u 8 lanaca
u Stridonu
Prosječna
4,71 € 8 lanaca
Najviša
6,08 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,38 €1,89 €/kg
- Kaufland 3,29 €4,51 €/kg
- Plodine 5,09 €6,97 €/kg
- KTC 5,29 €7,25 €/kg
- Ribola 5,29 €7,25 €/kg
- Tommy 5,29 €7,25 €/kg
- Trgocentar 5,99 €8,21 €/kg
- Metro 6,08 €8,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07613035904972. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,38 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
- Kaufland
-
3,29 € (-11%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
5,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 137, 3.10.2026. (LABINSKA 51A, RIJEKA)
- KTC
-
5,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
5,29 € (+4%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
5,29 € (+4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
5,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Metro
-
6,08 € (+54%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- THOMY MAJONEZA VREĆICA S ČEPOM 263G THOMYnajniže u Studencu akcija 2,49 €9,47 €/kg
- NESTLE MAJONEZE MAJONEZA THOMY 380 G VRECICA S CEPOM NESTLEnajniže u Ribolu akcija 3,09 €8,13 €/kg
- THOMY MAJONEZA DELIGHT VREĆICA 220g THOMYnajniže u Studencu akcija 2,35 €10,68 €/kg
- Thomy UMAK ČEŠNJAK THOMY 160 gnajniže u Kauflandu 2,29 €14,31 €/kg
- NESTLE MAJONEZE UMAK BURGER DOYPACK THOMY 160 G NESTLEnajniže u Kauflandu 2,29 €14,31 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O. UMAK BURGER 220G DOYPACK THOMYnajniže u Kauflandu 3,15 €14,32 €/kg