MAJONEZA THOMY 85 g TUBA
Lowest today
€1.71
€20.12/kg · in 2 chains
at Stridon
Average
€1.80 2 chains
Highest
€1.89 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.71€20.12/kg
- Trgovina Krk €1.89€22.24/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.71 (3 Oct)
€1.71
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 07610100061264. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.71 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.02, 3 Oct 2026 (Papova 8, Zagreb)
- Trgovina Krk
-
€1.89
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Thomy MAJ./KETCHUP THOMY TUBA 190 glowest at Plodine €2.49€13.11/kg
- NESTLE MAJONEZE MAJONEZA THOMY 265 G TUBA NESTLElowest at Plodine €3.59€13.55/kg
- THOMY MAJONEZA TUBA 85 g THOMYlowest at Spar €1.55€18.24/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O MAJONEZA 165 G TUBA THOMYlowest at Lidl €1.79€10.20/l
- NESTLE MAJON THOMY 190 g S KEČAPOMlowest at Stridon €2.49€13.11/kg
- THOMY 165G THOMY MAJONEZA TUBAlowest at Metro €49.00€14.85/kg