MAJONEZA THOMY 85 g TUBA
Najniža danas
1,71 €
20,12 €/kg · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,80 € 2 lanca
Najviša
1,89 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,71 €20,12 €/kg
- Trgovina Krk 1,89 €22,24 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,71 € (3.10.)
1,71 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 07610100061264. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,71 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- Trgovina Krk
-
1,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Thomy MAJ./KETCHUP THOMY TUBA 190 gnajniže u Plodinama 2,49 €13,11 €/kg
- NESTLE MAJONEZE MAJONEZA THOMY 265 G TUBA NESTLEnajniže u Plodinama 3,59 €13,55 €/kg
- THOMY MAJONEZA TUBA 85 g THOMYnajniže u Sparu 1,55 €18,24 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O MAJONEZA 165 G TUBA THOMYnajniže u Lidlu 1,79 €10,20 €/l
- NESTLE MAJON THOMY 190 g S KEČAPOMnajniže u Stridonu 2,49 €13,11 €/kg
- THOMY 165G THOMY MAJONEZA TUBAnajniže u Metrou 49,00 €14,85 €/kg