Thomy majoneza tuba 85 g
1,55 €
18,24 €/kg · u 9 lanaca
u Sparu
Prosječna
1,69 € 9 lanaca
Najviša
1,85 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 1,55 €18,24 €/kg
- Trgocentar 1,67 €19,65 €/kg
- Jadranka 1,69 €19,88 €/kg
- KTC 1,69 €18,78 €/kg
- Kaufland 1,69 €19,88 €/kg
- Konzum 1,69 €18,78 €/kg
- Tommy 1,69 €19,88 €/kg
- Vrutak 1,69 €19,88 €/kg
- Studenac 1,85 €21,76 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07613287084620. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,55 € (+4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Trgocentar
-
1,67 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P195, 3.10.2026. (VARAZDINSKA 2A ZLATAR)
- Jadranka
-
1,69 € (+6%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
1,69 € (+6%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,69 € (+6%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
1,69 € (+25%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,69 € (+8%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,85 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Thomy MAJ./KETCHUP THOMY TUBA 190 gnajniže u Plodinama 2,49 €13,11 €/kg
- NESTLE MAJONEZE MAJONEZA THOMY 265 G TUBA NESTLEnajniže u Plodinama 3,59 €13,55 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O MAJONEZA 165 G TUBA THOMYnajniže u Lidlu 1,79 €10,20 €/l
- NESTLE MAJON THOMY 190 g S KEČAPOMnajniže u Stridonu 2,49 €13,11 €/kg
- THOMY 165G THOMY MAJONEZA TUBAnajniže u Metrou 49,00 €14,85 €/kg
- ALCA - Nestle Adriatic MAJONEZA THOMY TUBA 265 g ALCAnajniže u Stridonu 3,58 €13,51 €/kg