VANIL ŠEĆER 8 g DR. OETKER
Lowest today
€0.28
€35.00/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €0.28€35.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.28 (3 Oct)
€0.28
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05997381367226. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€0.28 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DR.OETKER VANILIN SECER 80 G 8+2 GRlowest at Metro €1.29€16.12/kg
- DR.OETKER VANILIN SECER BOURBON X 3 36 Glowest at Metro €1.09€36.33/kg
- DR.OETKER VANILIN SECER 5+1 60 G DR.OE.32/1lowest at Metro €0.83€13.83/kg
- DR.OETKER D.O.O. VANILIN ŠEĆER 8 g DR.OETKERlowest at Jadranka €0.19€23.75/kg
- Dr. Oetker VANIL.ŠEĆ.DR.OETKER BURBON 10glowest at Djelo Vodice €0.49€49.00/kg
- DR.OETKER D.O.O. VANILIN ŠEĆER 5+1 DR.OETKER 8 glowest at Ribola €0.98€20.42/kg
Last known prices
We have no price list from Roto today.
- Roto€0.15 · 2 Oct 2026