VANIL ŠEĆER 8 g DR. OETKER
Najniža danas
0,28 €
35,00 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 0,28 €35,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,28 € (3.10.)
0,28 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05997381367226. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
0,28 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DR.OETKER VANILIN SECER 80 G 8+2 GRnajniže u Metrou 1,29 €16,12 €/kg
- DR.OETKER VANILIN SECER BOURBON X 3 36 Gnajniže u Metrou 1,09 €36,33 €/kg
- DR.OETKER VANILIN SECER 5+1 60 G DR.OE.32/1najniže u Metrou 0,83 €13,83 €/kg
- DR.OETKER D.O.O. VANILIN ŠEĆER 8 g DR.OETKERnajniže u lancu Jadranka 0,19 €23,75 €/kg
- Dr. Oetker VANIL.ŠEĆ.DR.OETKER BURBON 10gnajniže u lancu Djelo Vodice 0,49 €49,00 €/kg
- DR.OETKER D.O.O. VANILIN ŠEĆER 5+1 DR.OETKER 8 gnajniže u Ribolu 0,98 €20,42 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto0,15 € · 2.10.2026.