ŽELAT DR.OE 10 g
€1.20
€120.00/kg · in 2 chains
at Boso
Average
€1.21 2 chains
Highest
€1.21 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.20€120.00/kg
- Trgocentar €1.21€121.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05997381312301. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.20 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
€1.21 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DR.OETKER ZELATINA MLJEVENA GOVEDJA 10 G DR.OETKERlowest at Tommy promotion €0.69€69.00/kg
- DR.OETKER INSTANT ZELATINA FIX 20 Glowest at Tommy promotion €0.79€39.50/kg
- DR.OETKER D.O.O. ŽELATINA 10 g DR OETKERlowest at Tommy promotion €0.69€69.00/kg
- DR OETKER ŽELATINA U LISTIĆIMA 10g DR OETKERlowest at Tommy promotion €1.19€119.00/kg
- DR.OETKER D.O.O. ŽELATINA MLJEV.BIJ.3/1 30 g DR.OETKERlowest at Tommy promotion €1.65€55.00/kg
- DR. OETKER ŽELAT DR.OE 10 g GOVEĐA MLJEVENAlowest at Boso €1.20€120.00/kg