ŽELAT DR.OE 10 g
Najniža danas
1,20 €
120,00 €/kg · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
1,21 € 2 lanca
Najviša
1,21 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,20 €120,00 €/kg
- Trgocentar 1,21 €121,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,20 € (3.10.)
1,20 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05997381312301. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,20 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
1,21 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DR.OETKER ZELATINA MLJEVENA GOVEDJA 10 G DR.OETKERnajniže u Tommyju akcija 0,69 €69,00 €/kg
- DR.OETKER INSTANT ZELATINA FIX 20 Gnajniže u Tommyju akcija 0,79 €39,50 €/kg
- DR.OETKER D.O.O. ŽELATINA 10 g DR OETKERnajniže u Tommyju akcija 0,69 €69,00 €/kg
- DR OETKER ŽELATINA U LISTIĆIMA 10g DR OETKERnajniže u Tommyju akcija 1,19 €119,00 €/kg
- DR.OETKER D.O.O. ŽELATINA MLJEV.BIJ.3/1 30 g DR.OETKERnajniže u Tommyju akcija 1,65 €55,00 €/kg
- DR. OETKER ŽELAT DR.OE 10 g GOVEĐA MLJEVENAnajniže u Bosi 1,20 €120,00 €/kg