SUNCOKRET PRŽENI 60g MOGYI
€0.61
€10.17/kg · in 3 chains
at Konzum
Average
€0.65 3 chains
Highest
€0.69 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €0.61€10.17/kg
- Boso €0.65€10.83/kg
- Gavranović €0.69€11.50/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05997347555674. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€0.61 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Boso
-
€0.65 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
€0.69
Source: Gavranović price list, store 299, 3 Oct 2026 (Primorska 5, KARLOVAC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MOGYI SUNCOKRET PRŽ SL LJUSKA 150g MOGYIlowest at Kaufland €1.05€7.00/kg
- FILIR D.O.O. SUNCOKRETOVE SJEMENKE PRŽ.SLANE OČIŠĆENE 50 g MOGYIlowest at Stridon €0.40€8.00/kg
- MOGYI SJEMENKE SUNCOK. 100 g MOGYIlowest at Stridon €0.58€5.80/kg
- FILIR D.O.O. SUNCOKRETOVE SJEMENKE SLANE 60 g MOGYIlowest at Boso promotion €0.39€6.50/kg
- MOGYI SJEM. MOGY 150 g SUNC.PRŽ.SLANElowest at Boso €1.19€7.93/kg
- MOGYI SJEM. MOGYI 300 g SUNC.PRŽ.SLANElowest at Boso €1.89€6.30/kg