DASH REGUL.0,975 kg 15 PRANJA
€4.91
€5.04/kg · in 2 chains
at Djelo Vodice
Average
€4.94 2 chains
Highest
€4.97 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €4.91€5.04/kg
- Ribola €4.97€5.10/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 04084500902701. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€4.91 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
€4.97 (+0%)
Source: Ribola price list, store 005, 3 Oct 2026 (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DASH 1,5 kg REG.25 PRANJAlowest at Tommy promotion €2.35€1.57/kg
- DASH DASH REGULAR 2.1 KG 42 PRlowest at KTC €13.59€6.47/kg
- DASH 1,3 l REG.26PRlowest at Plodine €4.49€3.45/l
- DASH DASH 5,25 KG 105 PR.REGULARlowest at Plodine promotion €19.99€3.81/kg
- ORBICO D.O.O. DASH REGULAR 3,2kg 64 PRANJAlowest at Djelo Vodice €7.99€2.50/kg
- DASH DET DASH REGULAR 1.05L=21PRlowest at Studenac promotion €6.99€6.66/l