DASH REGUL.0,975 kg 15 PRANJA
Najniža danas
4,91 €
5,04 €/kg · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
4,94 € 2 lanca
Najviša
4,97 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 4,91 €5,04 €/kg
- Ribola 4,97 €5,10 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 4,91 € (3.10.)
4,91 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04084500902701. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
4,91 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
4,97 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DASH 1,5 kg REG.25 PRANJAnajniže u Tommyju akcija 2,35 €1,57 €/kg
- DASH DASH REGULAR 2.1 KG 42 PRnajniže u KTC-u 13,59 €6,47 €/kg
- DASH 1,3 l REG.26PRnajniže u Plodinama 4,49 €3,45 €/l
- DASH DASH 5,25 KG 105 PR.REGULARnajniže u Plodinama akcija 19,99 €3,81 €/kg
- ORBICO D.O.O. DASH REGULAR 3,2kg 64 PRANJAnajniže u lancu Djelo Vodice 7,99 €2,50 €/kg
- DASH DET DASH REGULAR 1.05L=21PRnajniže u Studencu akcija 6,99 €6,66 €/l