DASH 1,5 kg REG.25 PRANJA
2,35 €
1,57 €/kg · u 5 lanaca
u Tommyju
Prosječna
6,20 € 5 lanaca
Najviša
11,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 2,35 €1,57 €/kg
- Plodine 4,49 €2,99 €/kg
- NTL 5,19 €3,46 €/kg
- Ribolaakcija 7,00 €4,67 €/kg
- Djelo Vodice 11,99 €7,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08001090687180. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
2,35 €; akcija je počela prije naših zapisa (-76%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10125, 3.10.2026. (ULICA KNEZA BRANIMIRA 1, METKOVIĆ)
- Plodine
-
4,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 151, 3.10.2026. (AUGUSTA SENOE 2B, DARUVAR)
- NTL
-
5,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 32029, 3.10.2026. (Jalsiceva 68, MALI BUKOVEC)
- Ribola
-
7,00 €; akcija je počela prije naših zapisa (-27%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 044, 3.10.2026. (Bana Jelačića 35 Okrug Gornji)
- Djelo Vodice
-
11,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- DASH DASH REGULAR 2.1 KG 42 PRnajniže u KTC-u 13,59 €6,47 €/kg
- DASH DASH 5,25 KG 105 PR.REGULARnajniže u Plodinama akcija 19,99 €3,81 €/kg
- ORBICO D.O.O. DASH 4,15kg REGULAR (83 pranja)najniže u KTC-u 19,99 €4,82 €/kg
- DASH DASH 3,9 kg REGULAR 78 PRANJAnajniže u Plodinama 18,99 €4,87 €/kg
- ORBICO D.O.O. DASH REGULAR 3,2kg 64 PRANJAnajniže u lancu Djelo Vodice 7,99 €2,50 €/kg
- DASH DASH 6,1 kg REGULAR 122 PRANJAnajniže u Tommyju 29,99 €4,92 €/kg