Kruh sa sjemenkama 600 g
Lowest today
€1.25
€2.08/kg · in 1 chain
at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
By chain
- Kaufland €1.25€2.08/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BABIĆ PEKARA KRUH RUST.SJE.400 g BABIĆlowest at Konzum €1.75€4.38/kg
- MLINAR KRUH ZLATNI SA SJEMENKAMA 300g MLINARlowest at Tommy €1.53€5.10/kg
- DON DON KRUH DOMAĆI SA SJEMENKAMA 400G DON DONlowest at Plodine €2.39€5.97/kg
- KRUH SA SJEMENKAMA REZAN.500 glowest at Stanic €2.19€4.38/kg
- NO BRAND KRUH SA SJEMENKAMA 400glowest at Eurospin €1.99€4.97/kg
- MLINAR KRUH SA SJEMENKAMA 410g MLINARlowest at Djelo Vodice €1.69€4.12/kg
Cheaper per kg
Sources by chain
GTIN 04049727002856. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€1.25 (+39%)
Source: Kaufland price list, store 1730, 3 Oct 2026 (Zametska 44 Rijeka)
The price history starts once we hold two days of price lists.